تبلیغات
انقلاب اسلامی و دستاوردها - دستاوردی معنوی
                                               انقلاب اسلامی و دستاوردها

انقلاب اسلامی و دستاوردهای 33ساله ی آن
دستاوردی معنوی
جمعه 21 بهمن 1390

به برکت انقلاب اسلامی ایران مسلمان شدم

ین شیعه ژاپنی با اذعان اینکه به برکت انقلاب اسلامی ایران به اسلام گرویده‌ام، بیان کرد: مدت سی سال است که به دین مبین اسلام گرویدم و این قسمت از زندگی خود را تولدی دوباره و لطف خداوند می‌دانم...
«خانم میامی توساکا»، در گفتگوی اختصاصی با مرکز خبر حوزه در حاشیه بازدید از کتاب‌خانه آیت‌الله‌العظمی مرعشی نجفی با اشاره به هدف خود از مسافرت به جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: به مناسبت همایش مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) به ایران آمدم و در کنار حضور در این همایش، موفق به سفرهای زیارتی مشهد مقدس، جماران و حرم مطهر امام(ره) شدم، اما شهر قم را شهری علمی یافتم که مشتاقان علوم اسلامی در آن به تحصیل می‌پردازند.

وی شخصیت‌ آیت‌الله مرعشی نجفی را مورد توجه قرار داد و افزود: شخصیت این مرد بزرگ را با کتابخانه بزرگ ایشان شناختم، بر این عقیده هستم که این همه توفیق تنها در زیر سایه لطف خداوند متعال میسر است.

خانم میامی توساکا، با اذعان اینکه به برکت انقلاب اسلامی به پژوهش علوم اسلامی علاقمند شده و به اسلام گرویده‌ام، بیان کرد: سی سال است به دین مبین اسلام گرویدم و این قسمت از زندگی خود را تولدی دوباره و لطف خداوند می‌دانم. هر چند زندگی در کشورهای غیراسلامی مشکلات مخصوص به خود را دارد، اما با توکل به خداوند این مشکلات را پشت‌سر می‌گذارم.

وی، در پایان، خاطرنشان کرد: به نظر من، بازدید مسلمانان از مراکز علمی در ایران آنها را از بعد اعتقادی قوی‌تر می‌کند، من قبل از گرویدن به اسلام عقیده داشتم که تنها مسائل اقتصادی می‌تواند موجب پیشرفت کشوری شود، ولی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دریافتم که تنها مسائل معنوی می‌تواند موجب سربلندی هر کشور شود.
منبع:http://www.dastavardha.com
ارسال شده توسط مهدی بیکی در ساعت 08:24 ب.ظ ارسال شده در:متن و مقاله، | نظرات()