تبلیغات
انقلاب اسلامی و دستاوردها - روز اتحاد و اقتدار/بهمن90
                                               انقلاب اسلامی و دستاوردها

انقلاب اسلامی و دستاوردهای 33ساله ی آن
روز اتحاد و اقتدار/بهمن90
شنبه 22 بهمن 1390

خبرگزاری فارس: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه امروز ملت ایران با قدرت سلاح ایمان و بصیرت، حماسه‌ای ماندگار خلق کرد، اعلام کرد: حماسه امروز ملت بهت و حیرت جهانیان و بنگاه‌های دروغ‌پرداز غربی را در پی داشت

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی همچنین از جوشش ایمان و تجلی بصیرت و نمایش وحدت و اقتدار ملی ملت آگاه و سرافراز ایران اسلامی در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن 1390 در سراسر کشور تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: اینک در طلیعه سی و چهارمین بهار عزت و آزادی پیروزی انقلاب اسلامی، در تاریخ پرفروغ و افتخارآفرین انقلاب اسلامی، جبین شکر در پیشگاه حضرت حق می‌سائیم و از اینکه توفیق صدور موفقیت‌آمیز پیام انقلاب اسلامی و حضور در شعاع انوار این نهضت عظیم الهی اسلامی را نصیبمان کرد، خداوند سبحان را شاکر و سپاسگزاریم.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی!

حلاوت و شیرینی حماسه ایمان و بصیرت شما ملت آگاه و سرافراز ایران اسلامی در یوم‌الله 22بهمن و در بزرگداشت عید انقلاب با پیروزی و ظفرمندی عزت آفرین سال گذشته برادران مسلمان ما در مصر دو صد چندان شد.

امروز، در یوم‌الله 22 بهمن مردم مسلمان و آزاده ایران و مصر، پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی بر نظام‌های سلطه جهانی و سقوط دیکتاتورهای دست‌نشانده آمریکا را جشن گرفتند.

امروز، پیروزی بزرگ برادران مسلمان و مبارز در منطقه خاورمیانه یادآور سقوط حکومت دیکتاتور دست‌پرورده آمریکا در بهمن تاریخی 57 بود.

امروز، یوم‌الله ایران اسلامی بود، روزی که پیام انقلاب اسلامی یاران با در نوردیدن همه مرزهای جغرافیایی و سیاسی در فرسنگ‌ها کیلومتر آن طرف‌تر توسط مردم مسلمان و آزده جهان بر سر دیکتاتورهای زمانه فریاد زده شد و سقوط همه نظام‌های سلطه و استبداد را نوید داد.

ملت رشید و غیور ایران اسلامی!

به درستی که با قدرت سلاح ایمان و بصیرت و شور حسینی و شعور سیاسی‌تان حماسه‌ای ماندگار خلق کردید.

امروز جلوه‌ای عظیم از خلق حماسه بصیرت و حضور ملت توسط دوربین‌ها و خبرنگاران در صفحه رسانه‌ها به ثبت رسید و در تاریخ افتخارات بشریت ماندگار شد به طوری که تمام معادلات و تحلیل‌های رسانه‌های رقیب و دشمن را به هم ریخته و تمام اصحاب رسانه استبکار جهانی را به شگفت، بهت و حیرتی عظیم فرو برد.

ملت سلحشور، شهید پرور و همیشه در صحنه ایران با روحیه ایمان در 22 بهمن 1357 افتخار آفریدند و شب سیاه ظلمت را به سپیدی پگاه امید بدل ساختند و امروز، بعد از گذشت سی و چهار بهار آزادی از آن حماسه عظیم، بار دیگر خوش درخشیدند و حماسه‌ای بس عظیم‌تر و پرشکوه‌تر بر جای نهادند تا آن جا که بهت و حیرت جهانیان و رسانه‌ها و بنگاه‌های دروغ‌پرداز غربی و اربابان رسانه را در پی داشت.

امروز، جلوه‌ای از "شکوه و اقتدار و وحدت" ملت و دولت با آرمان‌های والای انقلاب بر صفحه میادین و خیابان‌های سراسر میهن اسلامی ایران نقش بست و امیدبخش خیزش و خروش‌های پی در پی ملت‌های تحت ظلم و ستم استبکار شد.

اینک در طلیعه سی و چهارمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و در آغازین روز ورود به چهارمین سال از "دهه پیشرفت و عدالت"، ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این همه شور و شعور را پاس داشته و این حماسه عظیم را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک و از ایستادگی و پایداری ملت قهرمان ایران اسلامی تقدیر و تشکر می‌نماید و دستان و بازوان پر مهر همه خالقان این حماسه شکوهمند و فجرآفرینان و فجر یاوران انقلاب اسلامی را بوسه‌باران می‌کند.

ارسال شده توسط مهدی بیکی در ساعت 07:06 ب.ظ ارسال شده در:متن و مقاله، | نظرات()